KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 9467113

nr 946 7113

Oljemålningar

2 st, 1800-tal, Flicka & kvinnor, 22 x 14 ca

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 mars 2015
kl 19:35:15